Konu: Ziyaret                                                                                                                         01.12.2011

                                                                    Sayın

                                                                                   Üyemiz 

             Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ömer DİNÇER 30.11.2011 günü saat 16:30 da derneğimizce ziyaret edilmiştir.

             Bu ziyarette Sayın Bakana sorunlarımızı içeren bir dosya takdim edilmiş, dosya içeriğinde de yer alan personel ihtiyacı, ücret artışı, RAM larla ilgili sorunlar, servis araçlarımıza ayrıcalık tanınması, ücretsiz öğrenci kontenjanı uygulamasının kaldırılması yanında, haksız bulduğumuz soruşturma konuları ve yargı süreçleri ile ilgili olarak  görüş alışverişinde bulunulmuştur.

             Derneğimizin sorunlarının değerlendirileceğini ifade eden Sayın Bakan, aciliyet arz eden öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak bu toplantıda hazır bulunan Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Sayın Mehmet KÜÇÜK’e  gerekli çalışmanın yapılması  talimatını  vermiştir.

             Sayın Bakana belirtilen konuda (kurs açılması) açıklama yapma arzumuzun olduğunu belirttiğimizde, duyuru yapabileceğimizi ayrıca  siz değerli üyelerimize derneğimizin vasıtasıyla sevgi ve başarı dileklerinin  de iletilmesini ifade etmiştir.

             Sayın Bakanın  derneğimize, dolayısıyla kurumlarımıza yaklaşımlarından fevkalade memnun kalındığını ifade ederken, siz değerli arkadaşlarıma  bu vesile ile en derin sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                                       

 

                                                                                                                          Mustafa AKDEMİR                                                                                                                           Genel Başkan