GENEL BAŞKANIMIZ YUNUS KILIÇ BEY’İN AÇIKLAMALARI ;
 
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİMİZİN SAYGIDEĞER İL TEMSİLCİLERİ VE ÇOK KIYMETLİ ÜYELERİMİZ;
MALÜMLARINIZ OLDUĞU ÜZERE;
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİ OLARAK DÜZENLEDİĞİMİZ İFTAR PROGRAMLARI ÇERÇEVESİNDE,,ESKİŞEHİR BURSA VE İZMİR’DE,SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA,DERNEĞİMİZİN YAPTIĞI ÇALIŞMALARI PAYLAŞMANIN YANINDA,SEKTÖRÜMÜZÜN GELECEĞİ İLE İLGİLİ İSTİŞARE ETME FIRSATI BULDUK.
AYNI ZAMANDA TÜM İLLERDE SEKTÖR TEMSİLCİLERİMİZ VE ÇOK DEĞERLİ ÜYELERİMİZ TARAFINDAN,İÇTEN VE SAMİMİ BİR ŞEKİLDE KARŞILANDIK.
DERNEĞİMİZİN YENİ İCRA ETTİĞİ GENEL KURULU İLE BİRLİKTE YENİ OLUŞAN YÖNETİMİNİN ÇOK DEĞERLİ KATKILARI VE SİZ ÇOK SAYGI DEĞER ÜYELERİMİZİN BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMA İÇİNDE OLDUKTAN SONRA BİRBİRİMİZİN GÜCÜNE GÜÇ KATARAK AŞAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ENGEL VE ALTINDAN KALKAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR SORUNUN OLMAYACAĞINI MÜŞAHEDE ETTİK.
GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞUMUZ PROGRAMLAR DA TEŞRİFLERİ İLE BİZLERİ ONURLADIRAN, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEFTİŞ KURULU BAŞKANI SN. ATIF ALA, ESKIŞEHIR IL MILLI EĞITIM MÜDÜRÜM SN NECMİ ÖZEN,ESKIŞEHIR MAARİF MÜFETTİŞLERİ BASKANİ SN AYTEKİN GÜNDÜVER ,KÜTAHYA MAARİF MÜFETTİŞLERİ BASKANİ SN YUSUF KEMAL YALIMKILIC ,BİLECİK MAARİF MÜFETTİŞLERİ BASKANİ SN RAMAZAN GÖZEN,KONYA MAARİF MÜFETTİŞLERİ BASKANİ SN FERHAT ÇELİK,,MAARIF MÜFETTİŞ SN NIHAT KAHRAMAN AYDIN İLİ MAARİF MÜFETTİŞLER KURULU BAŞKANI SN. OKTAY DENİZ,MUĞLA MAARİF MÜFETTİŞLER BAŞKANI SN. SUAT GÜLLÜ,İZMİR MAARİF MÜFETTİŞLER KURULU BAŞKANI SN. KEMAL KOYUN,DENİZLİ MAARİF MÜFETTİŞLER KURULU BAŞKANI SN. MUSA DİNÇ,BALIKESİR MAARİF MÜFETTİŞLER KURULU BAŞKANI SN. BÜLENT BAYRAKTAR BURSA MAARİF MÜFETTİŞLERİ BAŞKANIMIZ SN YAVUZ BAYAR, SAKARYA MAARIF MÜFETTİŞLERİ BASKANİ SN FUAT KARA ,UŞAK MAARİF MÜFETTİŞLER KURULU BAŞKANI SN. FATİH DEMİR,DERNEĞİMİZİN ÖNCEKİ GENEL BAŞKANLARI SN. MUSTAFA AKDEMİR VE SN. SEBAHATTİN YILDIZ’A;
İZMİR,MANİSA,AYDIN,USAK,KUTAHYA,YALOVA,MUĞLA,DENİZLİ,BALIKESİR,BURSA,KOCAELİ,SAKARYA,ESKİŞEHİR, KONYA ,BILECIK, AFYON’ DA FAALİYET GÖSTERİP PROGRAMIMIZA İŞTİRAK EDEN REHABİLİTASYON MERKEZİ KURUCULARINA VE ÇOK DEĞERLİ ESKIŞEHIR IL TEMSİLCİMİZ SAYIN ALI YÜCE ,BURSA IL TEMSİLCİMİZ SAYIN AYDIN KOÇ VE AKIF AKYILDIZ IZMIR IL TEMSİLCİMİZ SAYIN BÜLENT KOÇ ‘A AYRICA ESKIŞEHIR ÖZEL EKİN BAŞAK ÖZEL EĞITIM VE REHABILITASYON MERKEZİ KURUCUSU SAYIN MEHMET TOPSAKAL BEY DERNEĞİMİZİN ÇALIŞMALARINDAN DUYDUĞU MEMNUNİYET VE DERNEĞİMİZİN YAPMIS OLDUGU CALISAMALARA DESTEK VERMEK AMACIYLA DERNEK HESABIMIZA AKTARILMASI IÇIN 20.000 TL BAĞIŞ TAKDIM ETMESINDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.
ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI İLE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GÜCÜMÜZE GÜÇ KATAN ÇOK KIYMETLİ DERNEK YÖNETİMİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
SAMSUN/ÇARŞAMBA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI OLMASI MÜNASEBETİ İLE,RAMAZAN PROGRAMLARINDAN DOLAYI ÇOK ARZU ETMESİNE RAĞMEN BİZİMLE BİRLİKTE OLAMAYAN,DERNEĞİMİZİN ÇALIŞMA ÇITASINI ÇOK YÜKSEKLERE ÇIKARDIĞINA İNANDIĞIMIZ BİR ÖNCEKİ DÖNEM GENEL BAŞKANIMIZ VE DERNEĞİMİZİN ONURSAL BAŞKANI SN. AHMET YILMAZ’A DA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ BORÇ BİLİRİM.
DERNEĞİMİZ,SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN DESTEĞİ İLE,BUNDAN SONRAKİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTILARINI TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE YAPMA KARARI ALMIŞTIR.
BAHSE KONU TOPLANTILARI İCRA EDERKEN,TÜM ÜYELERİMİZİN HAKKININ,HUKUKUNUN KORUNMASININ YANINDA,BİR TARAFTANDA ÖZ ELEŞTİRİ YAPARAK,VARSA EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAYARAK,NE KADAR KUTSAL BİR İŞ YAPTIĞIMIZIN VE NE KADAR BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATTIĞIMIZIN FARKINDALIĞINI SAĞLAMAK İÇİN ÇABA SARFEDECEĞİMİZİNDE BİLİNMESİNİ İSTERİM.
BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE;
DERNEĞİMİZİN ÇALIŞMALARINA KATKI SAĞLAYAN,BUNDAN SONRA Kİ ÇALIŞMALARA KATKI SAĞLAYACAK OLAN TÜM ÜYELERİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNARKEN;
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN YANI SIRA GÜCÜMÜZÜN,ÜYE SAYIMIZLA ORANTILI OLDUĞUNU HATIRLATIR,TÜM ÇALIŞMALARIMIZIN SEKTÖRÜMÜZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLERİM.
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİ ADINA;
YUNUS KILIÇ
GENEL BAŞKAN